PRAWYBORY 2018 Zobacz kandydatów na włodarzy i radnych – zagłosuj już dziś na swoich faworytów


Wybory 2018, Wydarzenia / poniedziałek, Październik 8th, 2018

 

Rozpoczynamy wielką akcję – PRAWYBORY wszystkich prezydentów, burmistrzów i wójtów, a także radnych sejmiku województwa, rad powiatów oraz miast w naszym województwie. Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 21 października? Zagłosuj już dziś i zobacz kto ma największe szanse na zwycięstwo.

POCZĄTEK GŁOSOWANIA W ŚRODĘ, 3 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 12
Tu znajdziesz instrukcję głosowania i aktualne wyniki

Zobacz aktualne wyniki prawyborów

Kliknij i wybierz:

[tabela]

PREZYDENCIBURMISTRZOWIEWÓJTOWIE

[/tabela][tabela]

SEJMIK WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

[/tabela][tabela]

RADY POWIATÓW

[/tabela]

Tak jak w prawdziwych wyborach

W naszej akcji będzie można głosować dokładnie tak, jak w prawdziwych wyborach. Zaprezentujemy listy kandydatów zarejestrowanych przez Państwową Komisję Wyborczą , w podziale na okręgi wyborcze, w których będziemy głosować 21 października.

W Prawyborach zostaną wybrani łódzcy włodarze – prezydenci i burmistrzowie miast oraz wójtowie gmin. Głosować można także na radnych miast na prawach powiatu, radnych rad powiatów w Łódzkiem i skład przyszłego Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Wyniki Prawyborów będzie można śledzić na żywo w internecie. W drukowanym wydaniu gazety będziemy zamieszczać rankingi, a po zakończeniu głosowania obszernie opiszemy wyniki. Przedstawimy zwycięzców Prawyborów wśród włodarzy, zaprezentujemy składy rad powiatów i miast na prawach powiatu.

Głosowanie rozpocznie się w środę, 3 października o godz. 12 i potrwa do poniedziałku 15 października do godz. 21.30.

Szansa na prezentację dla kandydatów

Nasza akcja to doskonała szansa dla wszystkich kandydatów, aby jeszcze przed wyborami zaprezentować się wyborcom. Przy wynikach Prawyborów będzie mogło być zamieszczone zdjęcie, a kandydaci będą mieli możliwość redagowania własnej prezentacji.

Informacji o akcji udziela Dariusz Gabryelski – tel. 698 635 689
e-mail: dariusz.gabryelski@polskapress.pl.

Podano za : http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/prawybory-2018-zobacz-kandydatow-na-wlodarzy-i-radnych,4828439,art,t,id,tm.html